Náhodný výběr z galerie

Datum a čas

Dnes je středa, 8. 5. 2024, 19:43:04

Turnaj Píšť - 1.8.2009

Letošní turnaj v Píšti se konal první srpnový den a byl opravdu velice horký. Sluníčko už od rána pálilo a pálilo a bylo jasné, že vedlejší koupaliště bude hodně využívané - a taky bylo.

Na turnaji se nás sešlo 10 týmů, hrálo se ve dvou skupinách a následně podle výsledků ve skupině Play off. Náš tým ve složení já, Márty, Petra, Jaris, Martin, Dušan, Lukáš, Honza a hostující  Martin (z DB) jsme se ve skupině potkali s týmy Pišťáci, Dream Team, Asfaldy a Birel. A hned u  prvního zápasu jsme trochu zaváhali a pouze remizovali s Pišťákama. Další zápasy nás už ale vůbec nic nezastavilo, my poráželi jedno družstvo za druhým a tím pádem jsme ve skupině skončili na 1. místě. V play off nás jako první soupeři čekala Vřesina - K+K, se kterou jsme si snadno poradili. Druhý zápas s polským Dream team už byl mnohem náročnější, hlavně proto, že sluníčko si opravdu ani na chvilku neodpočinulo a žhnulo do nás čím dál více a všichni jsme už sotva stáli na nohou.   I přes to jsme se nedali a dreamáky po sqělém výkonu porazili. K finálovému zápasu jsme nastoupili už docela vyčerpaní, ale i Koala první set byla trochu mimo a my dávali jeden bod za druhým. V druhém setu nadešla naopak naše slabá chvilka a my už prohrávali 7:12, ovšem představa, že v takovém vedru by nás čekal ještě jeden rozhodující set, nás tak vyděsila,že jsme sáhli na dno svých sil a už bezchybně dotáhli vše k vítěznému konci a flašce Jelcina.

První místo nás tak trochu překvapilo, ale hlavně hoooodně potěšilo, protože je to krásný dárek k našemu letošnímu 10.letému výročí založení týmu. A všichni věříme, že i další turnaj, který nás teď čeká u nás Závadě (bohužel letos nestihneme Vřesinu z důvodu dovolených), pro nás dopadne stejně úspěšně.

Vytvořeno: 6. 8. 2009
Poslední aktualizace: 6. 8. 2009 0:00
Autor: Ondřej Lasák